o nas

w projektowaniu cenimy prostotę i konsekwencję, dopracowujemy wnętrza w najdrobniejszym szczególe. z myślą o codziennych potrzebach klientów, wdrażamy odpowiadające im przemyślane rozwiązania. dążąc do stworzenia harmonijnej, eleganckiej całości, często zderzamy kontrastujące ze sobą elementy, niezmiennie posiłkując się materiałami najwyższej jakości.

jesteśmy obecni na rynku od 2015 roku - już od ponad dwóch lat cieszymy się zaufaniem zleceniodawców. nieustannie rosnące grono zadowolonych - często powracających - klientów, może posłużyć za poświadczenie profesjonalizmu i dbałości o najwyższe standardy. w pracy łączymy wiele dziedzin sztuki, nie boimy się wyzwań, im mniej szablonowe zlecenie, tym lepiej. zapraszamy do kontaktu!

klaudia utracik

*** dyrektor kreatywna *** architekt wnętrz

absolwentka wrocławskiej akademii sztuk pięknych [kierunek - architektura wnętrz, wydział architektury wnętrz i wzornictwa]. od wielu lat mieszka we wrocławiu, tutaj też rozwija studio projektowe klu, bazując m.in. na doświadczeniu zdobytym jako grafik freelancer oraz w kilku agencjach reklamowych.

współpracowała m.in. z takimi instytucjami jak nestlé, świat książki, impel, das lokal, krvn, coffee planet, heca, schody donikąd.

jest współodpowiedzialna za sukces marek, które wykreowała: dojutra, panczo, surowiec, bagiety z furgonety to tylko niewielka część jej dorobku.


paulina wolniak

*** projektant *** architekt wnętrz

mieszka we wrocławiu, ukończyła studia na tutejszej politechnice [kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji na wydziale mechanicznym], gdzie otrzymała tytuł inżyniera.

w 2017 roku ukończyła studia na akademii sztuk pięknych [kierunek architektura wnętrz na wydziale architektury wnętrz i wzornictwa], gdzie otrzymała tytuł magistra sztuki.

studiowanie na dwóch, na pozór nie mających ze sobą nic wspólnego uczelniach, dało jej szeroki ogląd na temat designu - wiedzę szczególnie ważną w dobie tworzenia interdyscyplinarnych zespołów projektowych. studiowanie na akademii, jak również inne działania, takie jak wyjazd na trzymiesięczne praktyki w biurze architektonicznym what_architecture w londynie i miro architetti w boloniii, dostarczyły niesamowitej ilości inspiracji i energii do działania.

iza bagińska

*** projektant *** architekt

z wykształcenia architekt, z zamiłowania grafik, kucharz i podróżnik. w 2014 roku ukończyła studia magisterskie na politechnice wrocławskiej [kierunkek architektura i urbanistyka]. jej zainteresowania to m.in. sztuka, grafika i fotografia.

ma doświadczenie w pracy w biurach architektonicznych i konstruktorskich, po godzinach lubi sprawdzać się kreatywnie jako dekorator i artysta.

lubi elegancki minimalizm i ceni sobie dbałość o szczegóły nadające wnętrzu charakteru.

spotkajmy się przy kawie i sprawdźmy w czym klu może Ci pomóc!

zadzwoń: +48 693 300 391 lub napisz: studio.klu@gmail.com

spotkajmy się przy kawie i sprawdźmy

w czym klu może Ci pomóc!

zadzwoń: +48 693 300 391 lub napisz: studio.klu@gmail.com

spotkajmy się przy kawie i sprawdźmy

w czym klu może Ci pomóc!

zadzwoń: +48 693 300 391

lub napisz: studio.klu@gmail.com

gen. r. traugutta 102/4

wrocław

jak dojechać?

gen. r. traugutta 102/4

wrocław

jak dojechać?

gen. r. traugutta 102/4

wrocław

jak dojechać?

gen. r. traugutta 102/4

wrocław

jak dojechać?

gen. r. traugutta 102/4

wrocław

jak dojechać?